Satış Sözleşmesi

Sözleşme içerisinde www.anketlistesi.com web sayfası SİTE(Kısaca "SİTE" olarak anılacaktır) ismi ile, www.anketlistesi.com web sayfası üzerinden satılan Anket Listesi Eğitim Paketi ÜRÜN (Kısaca " ÜRÜN " olarak anılacaktır) ismi ile anılacaktır..

Lütfen aşağıda yazılı koşulları okuyunuz. Bu koşulları kabul etmediğiniz taktirde "SİTE"yi kullanmaktan ve ÜRÜN'ü satın almaktan vazgeçiniz.

Site sahibi site ve site üzerinden satılmakta olan ürün üzerinde her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf yetkisine sahiptir. Lütfen siteyi ve site üzerinden satılmakta olan ürünü satın almadan ve kullanmadan önce kullanım koşullarını dikkatle okuyunuz. Bu "SİTE"'de sunulan hizmetlerden belirli bir bedel ödeyerek yada bedelsiz olarak yararlananlar veya herhangi bir şekilde "SİTE"ye ve ÜRÜN'e erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişi aşağıdaki kullanım koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır.

1- Site ve ürün sahibi, sözleşme şartları da dahil olmak üzere, site,site uzantıları ve ürün içeriğinde mevcut her tür koşulu ve bilgiyi önceden herhangi bir ihtara hacet olmaksızın değiştirme hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede ve ürün üzerinde yayım anında yürürlüğe girer.

2- Ürün sahibi web sitesinde ve ürün içeriğinde mevcut olan bilgilerin doğruluk ve güncelliğini sürekli şekilde kontrol etmektedir. Ancak tüm itinalı çalışmaya rağmen, web sayfalarındaki bilgiler fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir. Site ve ürün içeriğinde bulacağınız materyal ve bilgiler siteye ve ürün içeriğine verildiği anda sunulmuştur, ilgili hizmetin güncel durumu ile sitede yer alan durumu arasında farklılık olabilir. Web sitesindeki ve ürün içeriğindeki bilgilerin, güncelliği, doğruluğu,şartları, kalitesi, performansı, pazarlanabilirliği, belli bir amaca uygunluğu ürün ve sitede yer alan ve bunlarla sınırlı olmayan, bunlarla bağlantılı veya bağımsız diğer bilgi, hizmet veya ürünlere etkisi ile tamlığı hakkında herhangi bir sarih ya da zımni garanti verilmemekte ve taahhütte bulunulmamaktadır.

3- Ürün sahibi işbu site ,site uzantısı ve üründe mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi ve ürünü yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede ve ürün üzerinde yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin ve ürünün kullanımı ya da siteye ve ürüne giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir. Ürün sahibi, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata , ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

4- Ürün ve site üzerinden başka sitelere link verilmesi mümkündür, ürün sahibi, link verilen sayfalardaki bilgilerin doğruluğunu garanti etmemekte, herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır. Bu sayfaların bir kısmı site ve ürün dışındaki kuruluşlar tarafından ve o kuruluşların sorumluluğunda düzenlenmekte olup, ilgili sayfaların kullanımı anketlistesi.com’dan bağımsız şekilde ilgili kuruluşun koşul ve şartları tahtında gerçekleşir, ürün sahibi bu sayfa ve bağlantılı hizmetlerin kullanımı konusunda bir sorumluluk almamakta ve herhangi bir tavsiyede bulunmamaktadır. Bu siteleri kullanımla doğabilecek zararlar kullanıcının kendi sorumluluğundadır. Ürün sahibi bu tür link verilen sayfalara erişimi, kendi yazılı muvafakatine bağlayabileceği gibi, anketlistesi.com’un uygun görmeyeceği linklere erişimi her zaman kesebilir.

5- İnternet sitemizde ve ürün içeriğimizde sunulan/yer alan tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu ürün sahibi tarafından garanti edilmemektedir. Bu nedenle, müşterilerimizin; sitemiz ve ürünümüzden elde edilen içerik, görüş ve bilgilere dayanarak hareket etmeden önce içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeleri/ettirmeleri ve bu içerik, görüş ve bilgilere dayanarak alacakları kararları bu kapsamda vermeleri önerilir. İçerik, görüş ve bilgilerin yanlışlık veya eksikliğinden ürün sahibi hiçbir şekilde sorumlu olmadığı gibi, bu içerik, bilgi ve görüşler ürün sahibini bağlamamaktadır.

6- Bu site ve üründe anlatılan bilgilerin veya eğitimlerin kişiden kişiye değişebileceği ve sizin çalışmanızla, bu işe vereceğiniz emekle gelişeceğini bilmeniz gerekmektedir. Bu site ve site aracılığıyla satılan kitap kimseye para kazanma garantisi vermez.

7- Anket Listesi Eğitim Paketi bir e-kitaptır. Size bu işin yapılabilmesi için gerekli olan bilgileri ayrıntılı bir şekilde resimli olarak vermektedir. Bu sebeple telefon, mail, yüz yüze görüşme ile veya başka bir iletişim yolu soru-cevap hizmetimiz bulunmamaktadır.

8- Anket firmaları anketleri sizin başarılı kayıtlarınıza ve profil bilgilerinize göre göndermektedir. Bu sebeple çok sayıda anket alabileceğiniz gibi hiç anket alamama ihtimaliniz de bulunuyor. Tamamen sizin kayıtları sorunsuz yapmanız ve profil bilgilerinizle ilgilidir. Biz hiç bir konuda size garanti veremeyiz, işin başarılı olup olmaması size bağlıdır.

9- Bu site ziyaretçilerinin bilgisayarlarına kötü amaçlı yazılım yüklemez.

10- Bu site spam aracılığıyla ürün satışına karşıdır ve kesinlikle yapmaz.

11- Bu site veya üründe anlatılan bilgilerin veya eğitimlerin kişiden kişiye değişebileceği ve sizin çalışmanızla, bu işe vereceğiniz emekle gelişeceğini bilmeniz gerekmektedir. Site ve ürün para kazanma eğitimi vermemektedir. Bu site ve site aracılığıyla satılan kitap kimseye para kazanma garantisi vermez.

12- Bu sitede ve üründe dışarıya bağlantılar verilir. Ulaşacağınız sitelerin içerikleri ve bu ikincil sitelerden ulaşacağınız diğer siteler ile ilgili bir sorumluluğumuz yoktur.

13- Bu sitenin ve ürünün reklamını veren üçüncü şahısların yapacakları olumsuz davranışlar, resimli,metin veya spam reklamlar bu sitenin sorumluluğunda değildir.

14- Bu site kimlik avı ve diğer hile yöntemlerini kullanmaz ve tavsiye etmez.

15- Ürün 38.14 TL + KDV (45 TL) TL (Türk Lirası) karşılığında XTicaret.com sitesi üzerinden ödeme alınması koşuluyla satılmaktadır.

16- Ürün basılı bir yayın değildir. Elektronik bir kitaptır ve yalnızca bilgisayar ortamında okunabilir.

Sorumluluk Sınırları / Garantiden Feragat

Anket Listesi Eğitim Paketi internet üzerinden anket doldurarak nasıl para kazanılabileceğinin eğitimini veren bir elektronik kitaptır. Anket Listesi Eğitim Paketi 38.14 TL + KDV (45 TL) TL (Türk Lirası) karşılığı Xticaret.com firması tarafından ödeme alınmak koşuluyla satılmaktadır. Satın aldığınız bu elektronik kitap karşılığı Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne % 17 vergi ödenmektedir. Anket Listesi Eğitim Paketi'ni satın aldığınız ve sağlıklı bir şekilde ürünü açabildiğiniz anda www.anketlistesi.com ve Anket Listesi Eğitim Paketi sahibinin size karşı sorumluluğu bitmiştir. Anket Listesi Eğitim Paketi hediye firma listesinde yer alan anket firmalarının kaç anket yollayacakları, anket ücretlendirmeleri ve ödemeleri sizinle o firma arasındadır. Anket Listesi Eğitim Paketi bu konulardan sorumlu değildir.

Anket Listesi Eğitim Paketi'nde hediye olarak yer verilen firmalarla yaşanacak yasal sorunlardan www.anketlistesi.com ve Anket Listesi Eğitim Paketi sahibi sorumlu değildir. Anket Listesi Eğitim Paketi'nde hediye olarak yer verilen anket firmalarıyla ve o firmaların internet siteleriyle www.anketlistesi.com ve Anket Listesi Eğitim Paketi'nin herhangi bir ortaklığı veya başka türlü bir bağı yoktur. Size hediye olarak sunulan firma listelerini, farmville sırları e-kitabı'nı ve diğer bonusları kullanıp kullanmamak sizin sorumluluğunuzdadır.

Tahmini Kazanç Tablosu

$
  • Günlük Kazancınız : $ 40.00
  • Haftalık Gelir : $ 160.00
  • Aylık Gelir : $ 640.00
  • Yıllık Gelir : $ 8,320.00